Okul ve Kurs Yönetim Sistemi

Okul ve Kurs Yönetim Sistemi Nedir?

Okul ve Kurs Yönetim Sistemi ile öğrenci kayıt işlemlerini, gelecek ödemeler, yapılan tahsilatları ve masraf giriş çıkışlarını yapabilir. Bu konularda detaylı raporlar alabilirsiniz.

BAŞLICA ÖZELLİKLERİ

Flamingo Okul ve Kurs Yönetim Sistemi ile öğrenci kayıt ve takip işlemlerini, muhasebe işlemlerini ve raporlarını,
Masraf işlemlerini ve raporlarını takip edebilirsiniz.

Öğrenci Yönetimi

Öğrenci & Takip

Öğrenci menüsünde; Öğrenci kaydı, ödeme takibi, devamsızlık işlemleri, sms gönderme (devamsızlık, vadesi geçen, vadesi gelenler, vadesi yaklaşan, etüt duyuru vs.) işlemleri yapılabilmektedir.

Muhasebe İşlemleri

Finans & Muhasebe

Muhasebe işlemleri menüsünde; Yaklaşan Tahsilatlar, Tahsilatlar, Günü Geçmiş Tahsilatlar, Masraflar, Masraf Ekleme, Yaklaşan Ödemeler, Günü Geçmiş Ödemeler ve Ödemeler başlıkları bulunmaktadır.

Masraf Yönetimi

Finans & Muhasebe

Kurum içinde yapılan tüm masrafları Masraf Ekle başlığından yapabilirsiniz. Kurum için yapılan tüm harcamalar için ana başlıkları ekleyip çıkarabilir, personele verdiğiniz avansları, maaş ödemelerinizi girebilirsiniz.

Online Yoklama Sistemi

Öğrenci & Takip

Öğretmen ders programı ve sınıflar, sınıf listeleri sisteme entegre edilir. Öğretmen dersi olan sınıfa girdiğinde sistem üzerinden giriş yaparak yoklamasını alır

Online Ödev Sistemi

Öğrenci & Takip

Öğretmen kendi kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yaptığı sistemde hangi sınıfa ne ödev verdi ise ödevin ayrıntısını, ödev başlangıç ve bitiş tarihlerini yazar.

Detaylı Tahsilat Raporları

Finans & Muhasebe

Muhasebe işlemleri menüsünde bulunan Yaklaşan Tahsilatlar ve Tahsilatlar başlığı altında mevcut tahsilatları ve gelecek tahsilatları tarih sırasına göre raporlayabilirsiniz.