Şirket Yönetim Portalı

Şirket Yönetim Portalı Nedir?

Şirket yönetim portalı tek kurumu olan veya birden fazla kurumu olan kurum sahiplerinin kurumları hakkında detaylı raporları takip edebilmelerini ve almış oldukları raporlar doğrultusunda planlama yapmalarına olanak sağlamaktadır.
Flamingo Şirket Portalı sayesinde istemiş olduğunuz raporları belirli periyotlarla kendinize mail atılmasını sağlayabilirsiniz.

ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ

Flamingo Şirket Yönetim Portalı, şubelerinizin detaylı raporlarını takip etmenizi ve istemiş olduğunuz raporların belirli
periyotlarla size mail olarak gönderilmesini sağlarken işinizi yönetmenizi kolaylaştırmayı hedeflemektedir.

Öğrenci Raporları

Öğrenci & Takip

Tüm şubelerde kayıtlı öğrenciler listesi ve bu kayıt detaylarına, yapmış olduğu ödemelere ve kalan ödemelerini listeleyebilirsiniz.

Tahsilat Raporları

Finans & Muhasebe

Tüm şubelerde yapılan tahsilatlar, Şubeler aylık tahsilat raporu ve şubeler ödeme tipine göre yapılan tahsilatlar raporlarına erişebilirsiniz.

Gelecek Tahsilat Raporları

Finans & Muhasebe

Günü geçmiş ve gelecek tahsilatları listelerken, Şubelerin aylık günü geçmiş tahsilat ve aylara göre gelecek ödemelerini listeleyebilirsiniz.

Masraf Raporları

Finans & Muhasebe

Şubelere yapılan masrafları listeleyeilir, Şubelerde masraf tipine göre aylık harcamaları ve Şubeler aylık masraf raporlarını listeleyebilirsiniz.

Sms Gönderim Seçenekleri

Sirket Yönetim

Yoklama, günü geçmiş tahsilat, ödeme tarihi yaklaşan vb. sms gönderim seçenelerini sizin belirlediğiniz periyotlarla gönderilmesini yapar.

Rapor Mail Gönderim

Sirket Yönetim

İstemiş olduğunuz kayıt raporu, ciro raporu, tahsilat raporu vb. raporlarını sizin belirlemiş olduğunuz periyotlarla gönderilmesini yapar.