OKUL VE KURS YÖNETİM SİSTEMİ

Okul ve Kurs Yönetim Sistemi Nedir?

Okul ve Kurs Yönetim Sistemi ile öğrenci kayıt işlemlerini, gelecek ödemeler, yapılan tahsilatları ve masraf giriş çıkışlarını yapabilir. Bu konularda detaylı raporlar alabilirsiniz.

BAŞLICA ÖZELLİKLERİ

Flamingo Okul ve Kurs Yönetim Sistemi ile öğrenci kayıt ve takip işlemlerini, muhasebe işlemlerini ve raporlarını, Masraf işlemlerini ve raporlarını takip edebilirsiniz.

Öğrenci & Kayıt Yönetimi

Şubezinde kayıtlı olan öğrencileri hangi eğitim planına kaydolduklarını hangi fiyata kaydolduklarını ödeme planını ve hangi yayınları vereceğinizi takip edebilirsiniz.

Tahsilat Yönetimi

Şubenize kayıtlı öğrencilerden yapmmış olduğunuz tahsilatları görüntüleyebilir, yapılan tahsilatların detaylarını izleyebilir ve tahsilatlarınızı rapor olarak görüntüleyebilirsiniz.

Ciro Raporları

Şubenizin ve varsa şubelerinizin ciro raporlarını grafiksel olarak ve toplam miktarlarla görüntüleyerken detaylı raporlar yardımıyla yol haritanızı çizebilirsiniz.

Gelecek Tahsilat Yönetimi

Kaydını almış olduğunuz öğrencilerden gelecek ödemeleri listeleyebilir günü geçmiş ve geçmemiş ödemeleri raporlandırabilir ve ödeme planlarınızı bu ödemelere göre planayabilirsiniz.

Masraf Yönetimi

Şubenizde yapmış olduğunuz masrafları sisteminize kaydederek şubenizde ne kadar masraf yapıldığını, hangi kalem malzemeye ne kadar masraf yapıldığını görebilirsiniz.

Ders Programı Yönetimi

Şubenizde uygulamış olduğunuz ders programını sisteme işleyebilir ve online yoklama sistemini kullanırken velilere öğrencilerinin derse gelip gelmediği bilgisini sms olarak gönderebilirsiniz.