ŞİRKET YÖNETİM PORTALI

Şirket Yönetim Portalı Nedir?

Şirket yönetim portalı tek kurumu olan veya birden fazla kurumu olan kurum sahiplerinin kurumları hakkında detaylı raporları takip edebilmelerini ve almış oldukları raporlar doğrultusunda planlama yapmalarına olanak sağlamaktadır.
Flamingo Şirket Portalı sayesinde istemiş olduğunuz raporları belirli periyotlarla kendinize mail atılmasını sağlayabilirsiniz.

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER

Flamingo Şirket Yönetim Portalı, şubelerinizin detaylı raporlarını takip etmenizi ve istemiş olduğunuz raporların belirli periyotlarla size mail olarak gönderilmesini sağlarken işinizi yönetmenizi kolaylaştırmayı hedeflemektedir.

Öğrenci Raporları

Tüm şubelerde kayıtlı öğrenciler listesi ve bu kayıt detaylarına, yapmış olduğu ödemelere ve kalan ödemelerini listeleyebilirsiniz.

Tahsilat Raporları

Tüm şubelerde yapılan tahsilatlar, Şubeler aylık tahsilat raporu ve şubeler ödeme tipine göre yapılan tahsilatlar raporlarına erişebilirsiniz.

Gelecek Tahsilat Raporları

Günü geçmiş ve gelecek tahsilatları listelerken, Şubelerin aylık günü geçmiş tahsilat miktarlarını ve aylara göre gelecek ödemelerini listeleyebilirsiniz.

Masraf Raporları

Şubelere yapılan masrafları listeleyeilir, Şubelerde masraf tipine göre aylık yapılan harcamaları ve Şubelere göre aylık masraf raporlarını listeleyebilirsiniz.

Sms Gönderim Seçenekleri

Yoklama, günü geçmiş tahsilat, ödeme tarihi yaklaşan vb. sms gönderim seçenelerini sizin belirlediğiniz periyotlarla gönderilmesini yapar.

Rapor Mail Gönderim

İstemiş olduğunuz kayıt raporu, ciro raporu, tahsilat raporu vb. raporlarını sizin belirlemiş olduğunuz periyotlarla gönderilmesini yapar.